Jdi na obsah Jdi na menu
 


Battlefield:Bad Company 2

18. 11. 2010

 

Battlefield: Bad Company 2 je FPS akce z dílny firmy EA Digital Illusions CE (DICE), hra je vyvíjena pro platformy Microsoft Windows, XBOX 360 a PlayStation 3. Jde o přímého následovníka hry Battlefield: Bad Company.

Způsob hry Bad Company 2 je zcela odvozen od hry Bad Company a hra se odehrává v horských oblastech podél Ruských hranic, ale i dalších lokalitách. Bad Company 2 nabídne lokace jako zasněžené hory, neprostupné džungle ale také písečné pouště a to jak ve hře jednoho hráče která bude postavena na určitém příběhu ale také a to hlavně v módu hry více hráčů. Hra umožňuje hráčům aby se k výsledku dostali jakoukoli taktikou kterou si hráči vyberou. Stejně jako předchůdce i Bad Company 2 obsahuje prostředí kde lze téměř vše zničit. Nicméně i zde je znát postup dále, nyní lze u budov zničit nejen zeď ale komplet celou budovu.

Hra více hráčů nabídne čtyři specializace: Assault, Engineer, Recon, Support, oproti Bad Company tedy počet specializací byl snížen o jednu. Menu výběru zbraní a doplňků je v sérii Bad Company novinkou a dává hráči možnost osadit svou zbraň několika různými reflexními zaměřovači, pokročilými optickými zaměřovači nebo třeba granátometem s krátkou či dlouhou hlavní. Každý zápas dá hráči zkušenostní body umožňující postup hodnostmi stejně jako v předchozích částech. Zkušenostní body jsou dávány za každého zabitého nepřítele a za ničení jednotlivých cílů. Obdržené body jsou zobrazovány na obrazovce. Systém psích známek odvozený z podobného systému jako je v Battlefield 2142 a Battlefield:Bad Company umožňuje hráči sbírat nepřátelské psí známky pokud se jim podaří zabití zblízka.

 STÁHNETE TO TADY:http://tracker.cztorrent.net/torrent/battlefield-bad-company-2-cz/106147

 A ČEŠTINU TADY:http://cestiny.idnes.cz/hry/battlefield-bad-company-2-08u-/clanek.A100630_111334_bw-cestiny-hry_zel.idn

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář